Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


péče není za 70kč na hod.

29.10.17 | Anna
To co tady píšete,že péče by měla být za 70kč na hodinu?Péče stojí více a to si přečtěte na MPSV!To je 140kč za hodinu!Takže platte pečovatelkám v soc. službách co si zaslouží, protože každý příspěvek na péči dostává a nebo se potom o své rodiče starejte sami!Oni si to zaslouží tu Vaší lásku a péči!Všechno by v dnešní době chtěl každý zadarmo!Tak se starejte sami,protože Vaší rodiče se také o Vás starali!Je třeba jim to vrátit!
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: