Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


manžel v nemocnici

18.10.2023 | Iveta Kaňová

Můj manžel je od konce září t.r. v nemocnici. Teď se již týden nachází v následné péči a nevím, jak dlouho to bude trvat. Úřadu jsem ohlásila a příspěvek byl zrušen. Zajímalo by mě, jak teď mám postupovat já. Hlásit se na úřad práce kvůli zdravotnímu pojištění nebo jak to bude dál. Nevím, kdy se vrátí domů. Děkuji

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: