O webu

plastika prof. Drahoňovského, náměstí v Rovensku pod Troskami Cílem projektu www.pecujici.cz je i vzdělávání pečujících o těžce chronicky nemocné starší rodinné příslušníky a podpora jejich prestiže. Stránky by měly být jejich pomocníkem a mostem k vytváření svépomocných skupin a center pečujících osob, a to bez ohledu na typ postižení rodinného příslušníka.

Internetové informace jsou určeny především laickým pečovatelům - rodinným příslušníkům, starajícím se o starší chronicky nemocné. Po zkušenostech s ohlasem příruček pro pečovatele vydaných Ambulancí pro poruchy paměti je zřejmé, že webový portál bude využíván i profesionálními pečujícími ze zdravotní i sociální sféry.

Webové stránky navrhla Ambulance pro poruchy paměti Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a Ústavu ošetřovatelství 3.LF UK v Praze spolu s občanskými sdruženími HESTIA www.hest.cz a ECONNECT.

Poděkování patří Ministerstvu zdravotnictví ČR za poskytnutí dotace na projekt "Pečující on-line"

Věříme, že stránky www.pecujici.cz se stanou zdrojem snadno dostupných a přehledně uspořádaných informací týkajících se péče o starší, dlouhodobě nemocné.

Chcete-li nás podpořit, vložte si prosím následující banner či ikonku na Váš web.

Kód pro vložení banneru:
<a href="https://www.pecujici.cz">
  <img src="https://www.pecujici.cz/images/banner/pece-stari-asistence-poradna-468a.gif" width="468" height="60" alt="web péče o osoby blízké" title="péče o těžce chronicky nemocné starší rodinné příslušníky" border="0">
</a>Kód pro vložení ikonky:
<a href="https://www.pecujici.cz">
  <img src="https://www.pecujici.cz/images/banner/pece-stari-asistence-poradna-88a.gif" width="88" height="31" alt="web péče o osoby blízké" title="péče o těžce chronicky nemocné starší rodinné příslušníky">
</a>

MUDr. Tamara Tošnerová
Ambulance pro poruchy paměti - psychiatrie
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: