Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


zbavení svéprávnosti

dobrý den, chtěla jsem se zeptat moji dlouholetou přítelkyni, které je 85 let chtějí sousedi prostřednictvím soudu zbavit svéprávnosti.mají strach o svůj majetek a o jejich osoby.paní trpí alzheimerem, mají strach že by se v domě mohlo něco přihodit z její strany.paní nemá žádné příbuzné.chtěla jsem se zeptat, co by pro moji osobu znamenalo, kdybych se stala její opatrovnicí a co by to znamenalo pro ni,kdyby ji zbavili svéprávnosti a zda je to i možné, prostřednictvím soudu.Ještě musím napsat,že paní bydlí v Praze a já 100 km od Prahy,domů si paní vzít nemohu.ráda bych ji nějakým zbůsobem momohla, ale nevím zda je to na tuto dálku nějak možné?děkuji za odpověď
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: