Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Zbavení svéprávnosti

7.4.09 | Katka
Dobrý večer,
chtěla bych poprosit o radu. Moje babička se dostala do velmi špatného zdravotního stavu. Její syn( můj strýc) jí chce nechat zbavit svéprávnosti a chce se stát jejím opatrovníkem. Moje maminka(babičky dcera), zemřela již před dvanácti lety, tudíž já s mojí sestrou se máme stát společně s naším strýcem dědici po babičce. Se strýcem nemáme zrovna nejlepší vztahy, proto se chci zeptat, zda se máme něčeho obávat?( Jen chci podotknout,že na nás babička již přepsala malou část domu,když se řešila pozůstalost po dědečkovi). Může strýc nakládat s jejím majetkem podle svého ještě za jejího života? Já bych rozhodně nechtěla nic uspěchat, stále doufám, že babičky stav by se mohl ještě zlepšit. Mockrát děkuji za odpověď.Katka
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: