Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Zbaveni svepravnosti.

22.8.10 | Karel
Dobry den,
bratr dal maminku , ktera zapominala do blazince.Maminka mela statni byt a rad bych vedel, pokud byla zbavena svepravnosti , jestli v tom byte mohla zustat bydlet jeji vnucka,ktera tam byla nahlasena a kdo by mel za tento byt platit najemne.Maminka ted zemrela a bratr mi nechce ukazat ucty , jak nakladal s jejim duchodem.Sam jsem porodelal tri mozkove mrtvice a ziji v zahranici.Veskery majetek si bratr vzal jeste za zivota maminky , chalupu , garaze atd.proto mi o majetek nejde.Jde mi jen o to ,zjistit zda muze v tomto byte bydlet zdarma vnucka a jestli si mohl tento byt nechat cele tri roky co byla maminka v ustavu a zbavena svepravnosti.
Dekuji za odpoved.
Karel
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: