Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Zbaveni svepravnosti.

22.8.10 | Karel
Dobry den,
bratr dal maminku , ktera zapominala do blazince.Maminka mela statni byt a rad bych vedel, pokud byla zbavena svepravnosti , jestli v tom byte mohla zustat bydlet jeji vnucka,ktera tam byla nahlasena a kdo by mel za tento byt platit najemne.Maminka ted zemrela a bratr mi nechce ukazat ucty , jak nakladal s jejim duchodem.Sam jsem porodelal tri mozkove mrtvice a ziji v zahranici.Veskery majetek si bratr vzal jeste za zivota maminky , chalupu , garaze atd.proto mi o majetek nejde.Jde mi jen o to ,zjistit zda muze v tomto byte bydlet zdarma vnucka a jestli si mohl tento byt nechat cele tri roky co byla maminka v ustavu a zbavena svepravnosti.
Dekuji za odpoved.
Karel
Reagovat na tento příspěvek

 

24.8.10 | Blanka
Milý pane Karle,věřím Vám,že neusilujete získat něco po své mamince,a proto dle mého selského rozumu,upusťte od celé záležitosti.Je lepší odpustit,a získat duševní klid,tolik potřebný pro naše zdraví.Ať si tam bydlí vnučka,anebo vám jde o to,aby tam bydlet nemohla?Přeji Vám hodně zdraví a klidu.Pěkný den.

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: