Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Pečovatelství není zadarmo!

19.11.11 | Ivana Hapková
Dobrý den,není to ani příběh,spíše mě zlobí některé inzeráty rodinných příslušníků,kteří si myslí,že pečovatelství je za stravu a ubytování!Pracuji v této oblasti bezmála 13let.Pokud rodinný příslušník chce abych se 24hodin starala o maminku,babičku či dědečka,tátu...jen za stravu a ubytování,tak to asi neví co taková práce vůbec obnáší,pokud napíši že babička je chodící,tak věřte že je to větší práce než s ležícím.PEČOVATELSKÝ příspěvek je odvozen od slova pečovat a celý tento příspěvek náleží na PÉČI,myslím že více nemusím vysvětlovat.pokud jsem kvalifikovaná a spolehlivá síla,přeci není nic divného že chci mít za tuto práci zaplaceno.Pokud někdo tvrdí že pečovatelství bude dělat zdarma,tak je asi milionář
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: