Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


péče o matku

16.9.14 | Plchová
Dobrý den,
máte někdo prosím radu a zkušenost jak nejlépe pečovat o svou 90 letou matku, je onkologicky zatím stabilizovaná, zesláblá a bez chuti k jídlu odvezena mnou (dcerou) do nemocnice, zde došlo k slabší mozkové příhodě, zjištěna voda na plicích a možná další.... dosud se o sebe postarala, snažila se velice, poslední dny jsem jí pomáhala, jinak se o ni starala, bydlí sama, já kousek od ní se svou rodinou, u nás místa málo, záhy jsem zjistila, i když jsem v důchodu (61 let je mi), že i psychicky je to pro mne náročné. Nevím jaká je její prognóza a bude, ale určitě horší. Nevím, jestli mám hledat péči doma, tj. 24 hodin, zkusila bych zaplatit, lékař mně již teď nabízí LDN. Jsme z Brna. Prosím, máte-li nějakou zkušenost, či lidskou radu, nebo přímo pomoc samozřejmě za úplatu, odpovězte prosím.
děkuji Plchová

Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: