Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Mozkova mrtvice

4.12.11 | valeri
Ahoj lidi tak i u nas se bohuzel tato nemoc zabydlela ,moje mamka ji prodelala na konci zaři a ted ji mam doma nechtela do zadneho ustavu jako je LDN ,ani se ji nedivim kdyz to clovek vidi a slysi jaky tam jsou ,jdou jen po penezich ale uctu nemaji zadnou....Byla jsem pred mesicem zadat o peci no taky hruza jeste stale se nic nedeje natoz aby lidem to spis usnadnili tak to protahuji jak mohou a rodina???? nechci byt vulgarni ale ty meli tak jedine plnou hubu jak mi pomohou a kdyz jsem si pozadala o ctvrtinu od kazdeho za zaplaceni leku ,plen a podobne tak uz radsi nejezdi a ani se neozvou no prominte ale kdo je potom vetsi hyena stat ci rodina????asi oba
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: