Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Dotaz na pomoc při pečování o nemocného doma

16.7.08 | Zlata
Dobrý den,
babička je stomik, její 80 let. Spíš leží než sedí, sedne si na chvíli. na záchod si sama nedojde, neuvaří se, i čaj jí musím dělat. Oběd a svačiny jí nachystat a donést, aby se najedla. Pytlík na předělání si sama neumí dát nový, musím ji vykoupat apod. Moc to spěchá, jde o to, že mám možnost odejít z práce (ultimátum), ale nevím, zda to finančně zvládnu bez příjmu a jak moc mi - nám bude stačit příspěvek na péči. Prosím o rychlou odpověď, kdo jste něco podobného zažil, slyšel, nebo na tom jste stejně. Bohužel to velmi spěchá. Děkuji.
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: