Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


zkušenost s Alzheimer centrem

9.9.14 | eM
Víte já si neumím dost dobře představit, že péči o mou matku, myslím hlavně péči psychyckou, zvládne člověk, který k ní nic necítí, je pro něj cizí neznámou osobou. Těžko jí bude držet za ruku, donekonečna opakovat již řečené, být s ní opravdu 24 hodin denně v dobrém i ve zlém. I mě z ní občas tečou nervy a to jí mám ráda. myslím si, že s touhle nemocí to bez blízkých opravdu nejde. Tedy určitě ne bez utlumujících léků.
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: