Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Zbavení svěpravnosti

6.4.19 | Hana
Dobrý den,mám syna 16let a už se pomalu rozhoduji co do budoucnosti.Syn má více dg.epilepsie,LMR,autismus,ADHD s poruchou koordinace,nutkavé chování,hypeakusie.Nu vědomostně je na tom jako 5leté dítě umí psát velkými tiskacími písmeny,funkční počítání do 10 a podobně.Kluk má díky dg spousty problémy ale jeho duše ...on ví co sním je nepřijímá se říká mi že stím nemůže nic dělat.Nechci ho zbavit svépravnosti chci by vedl relativně normální život s jeho možnosti.Rozhodování za sebe mě příjde jako to poslední co může člověku vzít.Lze to řešit i jinak nějak asi tak jako tet kdy mu pomáhám kde je potřeba.I dnes se ho ptám na názory,na to co by chtěl.mmtmu zřizuji účet s bankou jsem domluvena že nevadí podpis velkými tiskacími písmeny(pro budoucí žádost od ID).Budu moc vděčná za jakoukoliv radu pomoc
Reagovat na tento příspěvek

  
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: