Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Vysvobození

22.8.17 | Lenka
Maminku jsem si vzala k sobě do Domova, kde jsem pracovala už půldruhého roku jako aktivizační pracovnice a canisterapeutka. Po zanedbání zdravotní péče jsem dala výpověĎ dohodou maminku si vzala do domácí péče.. Sestra podala návrh o zbavení maminky svéprávnosti a opatrovnictví. C hce ji vrátit zpět do nějakého zaříření. Já o ni pečuji celodenně. Navíc ji se brala veškéré úspory, Kdy využila její nemoci. Co si o tom myslíte a chce se stát její opatrovnicí...
Reagovat na tento příspěvek

 

23.8.17 | Marta
pokud chce sestra zbavit mámu svéprávnosti musí toto projednat soud.Zkuste se objednast u nějakého soudního úředníka a tento problém nastínit. Vše uveďte jako zde.Soud musí určit soiudního znalce který bude zjišťovat finanční stránku mámy a také rodinné vazby. Nebojte se,není tak jednoduché někoho svéprávnosti zbavit,rozhoduje o tom soud po dohodě s lékaři,soudním znalcem a zdravotním soc. odborem.

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: