Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Výňatek jako inspirace

2.9.10 | Dobra
Vzhledem k tomu, že obrázek je nečitelný, najdete srovnání o zaopatření v Německu a ostatních státech v sekci PUBLIKACE pod názvem "Poskytování sociálních služeb pro seniory a osoby pro seniory a osoby se zdravotním postižením" na str.20.
Abychom mohli zajistit důstojné stáří našim rodičům, sami bychom si měli zachovat důstojnost a své zdraví.
Přeji Vám všem hodně sil a šťastných chvil se svými nejbližšími.
Reagovat na tento příspěvek

  
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: