Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


vrácení příspěvku

19.8.14 | Gallischek
Dobrý den, pečoval jsem o svou maminku do její smrti. Měla přiznaný příspěvek na péči a to III. stupeň. Nyní jsem obdržel vyrozumění že musím vrátit peníze za dobu, kdy byla hospitalizována v nemocnici. Na tuto povinnost mě ale nikdo ze sociílních pracovnic neupozornil. Dá se stám něco dělat? Děkuji za odpověď.
Reagovat na tento příspěvek

 

22.8.14 | Pečující
http://poradna.nrzp.cz/static.php?static=archiv&p=prispevky

22.8.14 | Lucka
nevím co se divíte,příspěvek je na péči. Když jste doma o něj nepečovali tak Vám přece nenáleží. Stačí logicky pouvažovat a navíc určitě jste to museli někde číst. Je to všude na každých str. o pečujících.

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: