Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


úžasné zařízení

27.8.14 | Michaela
Dobrý den, též jsme měli doma babičku s touto nemocí, jelikož jsme se o ní už doma nemohli postarat, hledali jsme pro ní nějaké velmi dobré zařízení. A našli jsme, jedná se o Kazdův Dvůr domov se zvláštním režim - Vonšov. maminka je zde vypadá velmi spokojeně a personál je tu úžasný. Mohu jen doporučit. Nebojte se je kontaktovat mají nádherné a přehledné webové stránky a umožní Vám i prohlídku celého oběktu.
Reagovat na tento příspěvek

 

2.9.14 | Karel
Mohu s tímto příspěvkem jen souhlasit. Uvažujeme také o umístění našeho tatínka do podobného zařízení. Již jsem se trošku informoval o různých možnostech a tento domov mi byl mými známými vřele doporučen. Zdá se, že má dobrou pověst. Jen ještě přemýšlíme o spojení a dopravě, protože bydlíme ve východních Čechách.

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: