Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Trochu nostalgie

8.1.15 | Yva Bush
Dobry den,Vase stranky mne zaujaly tim,ze mohu kdykoliv vlozit svuj inzerat,ktery otisknete a to nese hodne dobreho,ale vzhledem k teto svobode podani inzeratu to nese take sva uskali.Musim po pravde rict,ze jsem vyuzila Vasi stranku 1 rok a behem roku mne z Vasi strany bylo vzdy vyhoveno ale lide ,kteri odepsali,nebo se ozvali,byli lide,kteri bud jeste vubec nemeli vyresene sve zazemi pro navrhovanou sluzbu,nebo se zkratka zachovali jako podvodnici.Je mi lito,ze to musim napsat,ale jsem zklamana.Samozrejme nejste jedinny portal pro pomoc a peci seniorum,ale mrzi mne,ze jsem nenarazila na normalni rodinu,ktera ma zajem o pecovatelku,dodrzi smlouvu a normalne oceni sluzby,ktere jako pecovatelky poskutujeme.Nekdy rodina pozaduje tucet doporuceni,ale nekdy jako pecovatelky bychom meli vyzadovat stejnou vec od rodin,ktere peci potrebuji.Prace pecovatelky je na zapade jinak cenena.Lide zaplati peci velmi dobre a jeste Vas obdaruji.V Cechach rodina pozaduje pecovatelku,ktera bude jejich rodicum nahrazovat vztahy,bude zaroven pecovatelkou,uklizeckou 24 denne a jeste zapocitavaji do pece ubytovani a stravu,coz dodnes nepochopim,protoze zeny,ktere prijizdeji,vlastne oddeluji svuj cas,sve soukromi a opousteji sve byty,ktere musi zaplatit a rodiny nechavaji doma a lide,kteri peci pozaduji si mysli,ze delaji nejake velke ujmy,kdyz jejich pecovatelky po dobu pece o jejich rodice prespi v malem pokojiku a cely den jsou na nohach a k dispozici jejich blizkym.Lide,kteri podavate inzeraty na zamestnani pecovatelek,uvedomte si,ze pecovatelky jsou lide se stejnymi potrebami jako kazdy jiny a maji pravo byt dobre zaplaceny a zabezpeceny.Vzdyt delaji praci za Vas.Bush
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: