Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Tak trochu jinak

21.11.11 | Jana
Asi sem tenhle příspěvek nepatří,ale chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti "z druhé strany"Jsem pečovatelka,rok tady nabízím pomoc rodinám,kteří pečují o seniory. Zatím bez zájmu.Vím, jak je to těžké se starat o toho koho máme rádi,dívat se jak se jejich stav horší.Snášet jejich nálady a obviňování.Proto péče profesionála v domácím prostředí.V LDN je sposta lidí jen proto,že to rodina nezvládne.Je to vždy nutné?To co je běžné v jiných státech,u nás zatím nefunguje.Je to názor z "druhé strany",ze které denně vidím staré lidi vytržené z domácího prostředí.Jana
Reagovat na tento příspěvek

 

21.11.11 | Ivana Hapková
Dobrý den,přečtěte si příběh hned pod vámi,psala jsem ho já,možná pak pochopíte.S pozdravem Hapková Ivana

14.7.15 | Ivana
Musím reagovat na příspěvek paní Jany. Máte naprostou pravdu. Mám podaných několik inzerátů, že hledám práci pečovatelky v domácím prostředí. Kolik si myslíte, že se mi ozvalo lidí ? Nikdo. No, tak nevím.

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: