Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


starám se o babičku a tatku

26.10.14 | Lucka
Dobrý den!Je mi 31 let a bydlíme u tchána rodiném domě a máme tady jeho maminku který je 81let.Starám se o uklid o ní občas jí uvařím a když jí je špatně když si veme víc prášků tak okolo ní běhám a starám se o zvířata tady jo a když babička si měla si píchat na ředění krve tak jsem jí to píchala tchán nechtěl.A do toho tchán s tchíní nám to z příjemnují.A hledám si práci už dva roky a eště se starám o svého tatínka musím mu uklízet prát moc prádla .Jsem unavená mám dvě děti .S manželem se milujem už moc roků ale ted tady nás to nebaví. jsme bez peněz s dětma .Nevíme jak dál kdyby někdo věděl co mám dělat tak tak pište děkuji moje emailovka lu.medunova@seznam.cz
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: