Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Společnost pro mého nemocného syna

19.11.16 | Irena Novotná
Prosím o pomoc pro mého syna.Je mu 23 let,selhaly mu ledviny,jzdí na dialýzu a je přesvědčený o tom,že mu bude mnohem lépe,když bude mezi lidma. Opravdu se mu zdrav.stav zlepší.Máme to vyzkoušené.Jen nemá nikoho s kým by si popovídal.Je sám chudinka jen potřebuje společnost.Proto hledám jakoukoliv pomoc,nebo radu.

Obávám se, že se neobracíte na vhodný web. Věnujeme se především problematice pečujících o postižené demencí a stáří. Vhodnější by byla konzultace v místě dialýzy, ať už se zdravotníky, tak příbuznými docházející na dialýzu. TT
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: