Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Soukromý ústav

7.3.19 | Šárka
Dobrý den,
ráda bych zde našla někoho , kdo má svého příbuzného v soukromém ústavu pod hlavičkou Alzheimer centrum .........
Mám velké podezření,že neni vše tak , jak má být a začínám konat kroky k tomu , aby buď byla náprava nebo aby můj tchán z toho soukromého ústavu přešel jinam. Budu ráda, kdyby se mi ozval ještě i někdo další , protože rodiny o situaci neví a myslí si,že je vše v pořádku. Děkuji Šárka
Reagovat na tento příspěvek

  
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: