Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Sobectví stáří

20.9.18 | Jakub
Mám starší rodiče,tedy teď už jen mámu,taťka zemřel v 78 letech po prodělané cmp.Co chci napsat je to,že člověk se chce o své rodiče postarat to ano,ale také tito rodiče si svým celoživotním chováním musí "zasloužit" to abychom se o ně postarali.Já jsem měl to štěstí,že mí rodiče si to zasloužili, a o taťku jsem se fyzicky starat nemohl,mám dvě malé děti,3 a rok ale zajistili jsme léči doma a nějak se to zvládali,a dle mého soudu je nejdůležitější s tím člověkem být a mluvit s ním a mít ho rád.ps je mi 36 let,mám dvě malé děti 3 a rok a hodně cestujeme,bohužel musím konstatovat,že senioři z čr se chovají vůči rodinám s dětmi otřesně......je to děs
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: