Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


PROČ?

12.1.12 | Ivana Hapková
Dobrý den,reagu ji na příspěvek paní Ivety ze Strakonic.To je všechno pěkné,že mě bude ctít,že jsem pomohla seniorům a nemohoucím,za stravu a oubytování,ale to bych milá paní Iveto nemohla žít v české repblice.Samozře jmně Vás chápu,ale jěště více chápu naše přední vládní představitele,kde senioři a těl.postižení jsou jen přítěží a ani nechci napsat co více..Pokud zdědím někdy nějaké majetky,budu se ráda starat zdarma o seniory a lidi s postižením,ale zatím i já si musím vydělat na živobytí a jiné poplatky.S pozdravem Ivana


Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: