Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


přispěvek na péči

10.3.11 | PAvla Škodová
Přeji hezký den,
Manžel má diagnozu organický psychosyndrom, posanoxická encefalopatie po prodělání infarktu se zástavou srdce a 20 min. klinické smrti je mu 57 let. Manžel má poškozenou hlavně krátkodobou pamět, takže jsem s ním musela zůstat doma přestat pracovat, poněvadž nemůže být doma sám. Má narušenou orientaci času i místa, narušena schopnost koncentrace i distribuce pozornosti neschopný samostatně zvládnout zadaný úkol. Je chodící a na první pohled to nevypadá tak hrozně jak to ve skutečnosti je. Paní doktorka na cíleném psychologickém vyšetření (vyžálo s OSSZ) doslova napsala, že pracovní prognóza a možnost pracovního uplatnění se jeví jako nereálná, nutná je celodenní péče s dohledem. OSSZ nás zařadilo do I: stupně (800 Kč) a tak se Vás prosím táži, kde se mám prosím odvolat zdá se mi to k jeho psychologickému hledisku neadekvátní.
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: