Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Posudkový lékaři

29.4.19 | Vladimír
Dobrý den, píši za svou manželku která má ID 2 stupně již od roku 2012 psychického rázu kde jí posudkový lékař napsal, že se její stav nebude zlepšovat spíše naopak. V loňském roce si manželka požádala o zvýšení ID kde jí bylo jasně řečeno, že se její stav nijak nezměnil a nadále zůstává stupeň 2 s 60ti procentní snížením stavu což doslovně opsal z posudku z roku 2012. Letos jsme opět požádali o zvýšení ID který opět nebyl akceptován se stejným závěrem počkali jsme na rozhodnutí spojili jsme se Národní radou kde jsme sepsali odvolání na Prahu OSSZ dodali jsme další lékařské posudky, že se její stav zhoršil (vysoký krevní tlak, žlučníkové potíže, a dokonce se přidala i krev v moči) . Specialista na srdce ji poslal na veškerá vyšetření EKG v pořádku, ultrazvuk srdce v pořádku, krev také jen ji ještě čeká ultrazvuk žlučníku a jater. Dnes jsme byli oba znovu u posudkového lékaře a ten opět se stejným chladným chováním stroze zdělil, že se stav mé manželky nijak nezměnil. Mě už to připadá, že Tito tzv. Posudkový lékaři jsou placeni hlavně z toho, že nezvýší ID ale naopak kdyby to bylo možné tak jej ještě snížit nebo raději ji úplně uzdravit a odebrat ID. To by byly pěkné prémie. A na tohle naše zdravotnictví platí naši tři synové vysoké daně. Obrátíme se na Národní radu a podáme návrh na soudní přešešetření soudním znalcem z oboru psychiatrie. Pokud to moje manželka vydrží celý tento kolotoč neposlouchajících a jen tabulkových lékařů. Pokud by se někdo našel s nějakou radou budeme Vám velice vděčni. S pozdravem Vladimír
Jen na okraj …..posudkoví lékaři, ale možná je míněn jeden posudkový lékař......Tošnerová
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: