Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Pokračování příběhu z 30.7.2009

12.10.11 | Olga Baslová
Dne 30.7.2009, jsem napsala na tyto stránky dopis, kde popisuji nespokojenost s poskytovanou péčí na interním odd. FN Motol v Praze.
Po všech těchto anabázích se můj manžel posunul v hierarchii nemocnice na LD Motol na 6 . patro k primáři Štěpánovi. V tomto zažízení ležel 2,5 roku. Byla mu po celou dobu jeho pobytu poskytovaná fantastická péče, za celou dobu neměl dekubity, byl perfektně opečováván, až mi péče o něj přišla snová, jako kdyby nebyl v nemocnici v ČR. Sestřičky byly nesmírně empatické, nesmírně hodné a po odborné stránce jim nebylo co vytknout.
Vzhledem k tomu, že manžel byl totálně závislý na péči,ležící, nemluvící,vyžadující první poslední od sester, vždy byly ochotné se o něj postarat.
Vzhledem k jeho těžké nemoci žil díky této péči o téměř 3 roky déle.
Všem těmto sestám, panu primáři Štěpánovi i ošetřujícímu lékaři MUDr. Gritsayevu z celého srdce děkuji.
Olga Baslová, Praha 5


Reagovat na tento příspěvek

  
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: