Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Péče o staré lidi a parkovací zóny v Praze

9.7.18 | Vlastimil
Dobrý den,
pečuji o starou maminku a po zavedení parkovacích zón na Praze 4 (bydlím v jiné části Prahy)se mi zvýší náklady o více jak tisíc korun měsíčně pouze případným placením za parkování .Nevlastním chytrý telefon v podstatě nemohu nadále plnit péči alespoň ve stejném rozsahu, aniž bych se vystavoval případnému placení pokuty za neoprávněné parkování.
Narodil jsem se v Praze, bydlím v Praze a stejně tak moje maminka.
Děkuji za radu ,............jak moji situaci řešit.

Reagovat na tento příspěvek

  
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: