Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Péče o seniora

23.3.16 | Jana
Starala jsem se o babičku 5let,bylo to namáhavé,ale nelituji toho,jsem ráda,že jsem o ni pečovala.
Reagovat na tento příspěvek

 

24.3.16 | Lanka
Moje milá,jsem ráda,že někdo nelituje času,který věnoval svému blízkému člověku,a má z toho dobrý pocit.Určitě i Vaše babička ocenila ,že jste se o ni postarala,všechno dobré se Vám vrátí, ikdyž na to nečekáte.Přeji Vám pěkný život a hodně úspěchů.Lanka

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: