Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


pece o matku

29.10.19 | judita
Dobry den,
pisi na tyto stranky, protoze jsem v koncich se silami, zoufala a mam tezkou depresi.Mam doma matku, 86let, ma demenci str.stupne a ja to nezvladam vubec psychicky.Chodi k nam pecovatelky 2x denne.Chodim na plny uvazek do prace.Odpoledne a vecer jsem s matkou.I vikendy.Uz nemuzu dal.Jeji stav je zhorseny uz 2 roky a ja jsem na tom cim dal hur.Nechce se mi uz zit.Preji si umrit nebo aby umrela matka.Je to silene.Deprese se mi rozjela nahle vic a AD leky neberu.Co delat.Nikdo mi nepomuze.Deti mam dospele.Nemaji cas.
Me je 47 roku a zivot mam uplbe zniceny i nervy.V domovech neni nikde misto.Mame podane 2 zadosti.Ted podavam dalsi.Jsem uplne na dne.V praci mam problemy.S pritelem taky.Cely svet je cerny.Nikde nevidim uz nadeji na normalni zivot.
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: