Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Neposlušný Ajsík

28.3.08 | Anča
Mám bezvadného pejska, v mém seniorském věku mi dělá i společnost. K dispozici mám dálkové ovládaný obojek, pes nechodí na vodítku, je zvukově upozorněn a vrací se k pánovi. Ovšem přístroječek někdy reagoval, někdy ne, Ajsi se nevracel. Když se vrhl na slepici a nevracel se, pochopila jsem, že někde je chyba. Příhoda mě donutila obrátit se na servis obojků do Litomyšle ke konzultaci. Reklamace se ukázala jako oprávněná a navíc byl pro mě v současné době nevídaný přístup k zákazníku. Obojek byl během čtyř dnů vrácen s omluvným dopisem, že k závadě vůbec došlo, s kompletním popisem závady a způsobem opravy. Jako bonus přidali potřebnou baterii a v poslední větě mi popřáli mnoho hezkých zážitků s psíkem Ajsíkem. Přístup mě pozitivně naladil na velikonoční svátky. Přeji všem, aby je potkávaly podobně příjemné zážitky.
Reagovat na tento příspěvek

  
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: