Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


němec útočí

15.7.12 | pirklova
Moje maminka má také Alzheimera a bojujeme s tím společně již 8 let. Je důležitý dobrý lékař a my to zvládáme díky pravidelným návštěvám u lékaře a pravidelné zejména opatrné medikaci.Teď jsem se rozhodla, že pro zastavení postupující demence bych vyzkoušela i konopí a byla bych ráda kdyby mi někdo napsal, jaké s tím má zkušenosti.
Reagovat na tento příspěvek

 

19.8.12 | Nina
Dobrý den, mám také Alzheimerovu demenci. Konopí jsem kdysi zkoušela, ale nijak zvlášť mi nepomohlo. myslím, že spíš mi pomáhá skořice, kari koření,ořechy, ryby, avokádo a dostatek pohybu. Také neustálé trénování paměti. Pokud by jste měli zájem,můžu vám poslat ještě mnohem více postřehů ohledně této nemoci. Jsem zatím docela schopná si mnoho uvědomovat. Přeji hodně sil Nina

10.1.13 | Ludmila
Pro paní Ninu- prosím o zaslání podrobnějších rad,které jste nabízela.Uvítala bych i popis počátku nemoci a kam jste se obracela pro pomoc.Moc děkuji. Já pečuji o maminku od r. 2005. Loni se demence rozjela do stavu kdy je mimo čas i prostor. Bydlím u ní v domku, ale ona má pořád pocit, že je někde jinde.Věčně křičí a volá maminku a sourozence. Já bych potřebovala zjistit, zda mé problémy s pamětí( trvají od gyn.operace v r. 1998) jsou jen z nynějších problémů, nebo tady zapracovala dědičnost. Moc děkuji

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: