Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Maminka

Dobrý večer, mám maminku, která se již pátým rokem léčí na myeloidní leukémií. Několik měsíců ji trápíly průjmy a lékaři ji objevili mnoho ložisek v těle. Momentálně čekáme na laborat. výsledky odebraných vzorků. Nebydlím s maminkou a s každou návštěvou vidím ,jak se její sebepéče horší a horší. sama pracuji jako zdrav. sestra u nemocných seniorů. Moc ráda bych se starala o svoji maminku u ní doma. Nevím ale jak to řešit - zaměstnavatel, finance, atd. Můžete mi, prosím poradit?
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: