Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Jak snadno zajistit funkční domácnost

Chcete se věnovat plně své práci nebo rodině? Inspirujte se zahraničním trendem a předejte zdlouhavé a namáhavé domácí práce odborníkům. Vypomohou vám s běžným i generálním úklidem. Služby jsou přitom finančně dostupné.
Pokud chcete být úspěšní, otevřete se novým možnostem a naučte se delegovat svou práci. Rozbijte letitou rutinu, svěřte domácnost profesionální firmě a po pracovním týdnu namísto úklidu domácnosti navštivte s rodinou, nebo přáteli svou oblíbenou destinaci. Po návratu domů vás bude čekat blyštivá koupelna a čisté podlahy.
Postačila by domácnost vybavená moderními domácími spotřebiči? Možná v budoucnosti. V současnosti je stále mnoho domácích prací závislých na lidech. Jedná se například o mytí oken, praní a žehlení prádla, čištění sociálního zařízení, zalévání květin, utírání prachu, vynášení odpadků nebo údržbu schodiště. Služby v České republice jsou přitom finančně dostupné. Za standardní tříhodinový úklid zaplatíte podobnou částku, kterou byste vydali za návštěvu multikina v páru. Při pravidelném objednávání služeb potom dosáhnete ještě výhodnějších cenových podmínek.
Profesionální firmy podávají klientům maximální komfort. Poskytují kvalifikovaný personál a možnost vybrat si z nadstandardních čisticích prostředků. Pojištění odpovědnosti za škodu je potom samozřejmostí. Firmu snadno vyhledáte v přehledném katalogu firem na serveru Pomocvdomacnosti.cz. „Poskytujeme pravidelně aktualizovanou databázi firem, které se v České republice zaměřují na péči o domácnost. Návštěvníci serveru si ji vyberou podle svého okresu,“ vysvětluje zakladatelka serveru Pomocvdomacnosti.cz Markéta Dušková.
Úklidové služby již dlouhodobě využívají nejen vyspělé evropské země. Pochvalují si přitom jejich přínosnost. „Pomoc v domácnosti je v zahraničí standardem. Pravidelně ji využívám. Díky volnému času se potom mohu věnovat tomu, co mě opravdu zajímá,“ vysvětluje Kristýna Harazimová, která dlouhodobě pobývala ve Velké Británii a Spojených arabských emirátech.
O SERVERU POMOCVDOMACNOSTI.CZ
PomocVDomacnosti.cz je nezávislé informační médium, jehož cílem je přiblížení problematiky a nabídky pomoci v domácnosti. Zaměřuje se na pomoc s péčí o domácnost, děti, seniory, osoby s hendikepem, zvířata a zahradu. Kromě přehledné databáze firem poskytuje i užitečné informace o službách.

Reagovat na tento příspěvek

 

Skvělé pro ty,kdo na tyto služby mají.Senioři,jejichž důchod je nižší,než náklady na bydlení si takto ulehčí život těžko.Marta

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: