Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


interna v motole

3.4.13 | homolová
mou maminku , která po mrtvici jen leží , nechali na interně v Motole jen na zádech ,vůbec ji nepolohovaly a po měsíci ji přivezli domů s dekubity , které jsme léčili půl roku . Doma u nás leží 4 roky a dekubity nemá . A to ji obracíme jen třikrát za den. Lidé , kteří se sami nenají a nikoho nemají , kdo by je denně chodil přikrmovat , ti nemají šanci se domů vrátit. Pacient nechce jíst , to je jejich argument. Jak může ale jíst , když má zabalený sýr vedle postele a housku , na kterou nedosáhne ,vypadá jako kdyby spal , tak mu jídlo stejně odnesou , pacienti mají žízeń, sestra přijde , dá cucnout , a hned jde pryč , vrátí se za tři hodiny , dá zas cucnout , a je noc .Interní oddělení v Motole může přežít jen soběstačný pacient.To je smutná realita a ne jen naše zkušenost. Bohužel.
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: