Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


babičku v nemocnici zbavili svéprávnosti

5.6.09 | petra
Ahoj, včera nám zavolali z nemocnice, že babičku zbavují svépravnosti a dnes jí odvážejí do blázince. Babička má za sebou 9 operací, má silnou cukrovku, ale myslí jí to úplně normálně, vídáme se jednou za měsíc, protože bydlí daleko. Babička to v blázinci nevydrží, bojím se, že si něco udělá. Babičku naprali práškama a ona pak vyhrožovala že vyskočí z okna, ale bylo to jen ze zoufalství, protože chtěla domů a podepsat reverz. Zakázali jí to. Prý to za ní nemůžeme podepsat ani my.Může nemocnice takhle babičku omezit a zbavit jí práva? Může jí proti její a naší vůli odvést do blázince? Děkuji
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: