Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna skončila!!!

14.5.19 | Týká se i příběhů TT
Aktualizace stránek "pečující" již koncem ledna skončila.
Reagovat na tento příspěvek

 

15.5.19 | Helena
Milá pani doktorko,ja vim,že jste tyto stránky založila a je velká škoda ,že skončily. Mnoho nesolidních lidí na nich inzerovalo,ale věřím,že těch dobrých bylo více,Přeji Vám hodně zdraví a děkuji za práci pro nemocné ,kterou jste vykonala. S pozdravem BP Vřelé díky, může pokračovat zase další TT

 
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: