Publikace

Upozorňujeme na knížky především pro generaci 40-50+, neboť v tomto období je vyšší počet pečujících o starší rodinné příslušníky. Pozornost je věnovaná rodinám, především ženám, neboť ty jsou nejčastěji v roli pečující a mají více potíží s prožíváním emocí. Dále jsou vybírany témata související i s respitní, oddechovou péčí. Ať už se týkají beletrie, financí a ekonomií, historie, práva, psychologie, sociálních problémů, sociologie či zdravotnictví. Největší oddíl tvoří návody, postupy, specifické potřeby se zaměřením na pomoc pečujícím rodinám. I profesionálové mohou leccos zajímavého objevit.

Ovšem některá knížka by mohla být zařazená do všech oddílů, někdy je složité se rozhodnout. Knihy nezasíláme, ani nákup nezprostředkováme, jen na ně upozorňujeme.

Nový občanský zákoník

kol.
Nový občanský zákoník
Nový občanský zákoník č. 89/2012 Sb. přináší zásadní změnu do práva ČR! Brzo nahradí současný občanský zákoník vydaný v roce 1964, ale i další zákony. Zároveň se jedná o jeden z nejrozsáhlejších zákonů v ČR - má 3081 paragrafů.
Výhody zpracování úplného znění: Záruka naprosto shodného textu jako ve Sbírce zákonů!
Kvalitní tisk na běleném papíře. Pohodlné listování díky kroužkové vazbě. Přehledný formát A4. Tištěná podoba zajišťuje příjemné prohlížení. Snadná orientace – lehce naleznete části, hlavy i skupiny paragrafů.

Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r. o., 2013

Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: