Publikace

Upozorňujeme na knížky především pro generaci 40-50+, neboť v tomto období je vyšší počet pečujících o starší rodinné příslušníky. Pozornost je věnovaná rodinám, především ženám, neboť ty jsou nejčastěji v roli pečující a mají více potíží s prožíváním emocí. Dále jsou vybírany témata související i s respitní, oddechovou péčí. Ať už se týkají beletrie, financí a ekonomií, historie, práva, psychologie, sociálních problémů, sociologie či zdravotnictví. Největší oddíl tvoří návody, postupy, specifické potřeby se zaměřením na pomoc pečujícím rodinám. I profesionálové mohou leccos zajímavého objevit.

Ovšem některá knížka by mohla být zařazená do všech oddílů, někdy je složité se rozhodnout. Knihy nezasíláme, ani nákup nezprostředkováme, jen na ně upozorňujeme.

Liečivá sila antioxidantov (slovensky)

Ivana Baranovičová; Tatiana Kimáková
Liečivá sila antioxidantov (slovensky)
Aj vy si kladiete otázku, prečo mnohí ľudia zomierajú predčasne, na choroby, ktorým sa dá predísť? Za zvyšovanie rizika civilizačných chorôb a predčasné starnutie si neraz môžeme my sami spôsobom života, aký vedieme. Čo teda robiť, ak sa chceme cítiť zdravšie a vyzerať lepšie nielen v mladosti, ale aj vo vyššom veku? Stačí si zvoliť zdravý životný štýl a rozumne si vyberať stravu bohatú na zeleninu, ovocie a vlákninu plnú antioxidantov. Na tanier si spolu s ňou naložíte aj zdravie a mladosť.

Nakladatel: Vydavatelstvo Príroda, s.r.o. , 2014
ISBN:978-80-07-02297-3

Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: