Publikace

Upozorňujeme na knížky především pro generaci 40-50+, neboť v tomto období je vyšší počet pečujících o starší rodinné příslušníky. Pozornost je věnovaná rodinám, především ženám, neboť ty jsou nejčastěji v roli pečující a mají více potíží s prožíváním emocí. Dále jsou vybírany témata související i s respitní, oddechovou péčí. Ať už se týkají beletrie, financí a ekonomií, historie, práva, psychologie, sociálních problémů, sociologie či zdravotnictví. Největší oddíl tvoří návody, postupy, specifické potřeby se zaměřením na pomoc pečujícím rodinám. I profesionálové mohou leccos zajímavého objevit.

Ovšem některá knížka by mohla být zařazená do všech oddílů, někdy je složité se rozhodnout. Knihy nezasíláme, ani nákup nezprostředkováme, jen na ně upozorňujeme.

Barvy úspěchu

Petr Bým
Barvy úspěchu
Sedm osobností - psychiatr Jiří Horáček, guru českých manažerů Ondřej Landa, architektka Pavla Melková, mistr houslař Jan Špidlen, Marcel Soural, zakladatel velké stavební společnosti, a bývalí manažeři velkých firem Ladislav Friedrich a Tomáš Votruba. Každý z nich něčeho prokazatelně dosáhl a něčím se stal. Rozhovory, které autor knížky s nimi vedl, jsou nejen zajímavé, ale i předurčené k opakovanému čtení. Kniha vychází jako nultý svazek nové edice Magellan.

vydání: Gasset - 2016

Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: