Příručky ke stažení

Tyto příručky zde naleznete v plném znění ke stažení, přečtení či vytištění (klikněte na nadpis příručky).

Nenalezli jste příručku k hledanému tématu? V sekci Publikace naleznete nejen mnoho tematicky zaměřených knih na seniorskou problematiku, léčbu deprese a péči o dlouhodobě nemocné osoby, ale také kvalitní četbu pro relax a potěšení pečujících osob.

Určitě si poradíte

kol.
Určitě si poradíte
Určitě si poradíte“ je název průvodce životními situacemi, kdy potřebujete zdravotní a sociální služby a do kterých se může dostat každý z nás.Průvodce bude postupně vycházet v jednotlivých krajích České republiky v knižní podobě a postupně vznikne i elektronická interaktivní podoba průvodce na internetu. Víc

Příprava vydání - Jihomoravský kraj
11.11.2015 | Jihomoravský kraj
Byly zahájeny přípravy vydání publikace Určitě si poradíte pro Jihomoravský kraj. Předpokládaný termín vydání je plánován na leden 2016.

Příprava vydání pro Pardubický kraj
10.11.2015 | Pardubický kraj
Připravujeme další vydání publikace Určitě si poradíte, tentokrát pro Pardubický kraj. Předpokládaný termín vydání je začátek prosince 2015.

Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: