Příručky ke stažení

Tyto příručky zde naleznete v plném znění ke stažení, přečtení či vytištění (klikněte na nadpis příručky).

Nenalezli jste příručku k hledanému tématu? V sekci Publikace naleznete nejen mnoho tematicky zaměřených knih na seniorskou problematiku, léčbu deprese a péči o dlouhodobě nemocné osoby, ale také kvalitní četbu pro relax a potěšení pečujících osob.

Průvodce novým zákonem o nemocenském pojištění v roce 2009

ČSSZ kolektiv
Zajímá Vás, co se mění? Jaké máte nároky v nemocenském pojištění a naopak jakým povinnostem se Vy či Váš zaměstnavatel nevyhnete? Pak si přečtěte tohoto Průvodce. Jeho záměrem je přiblížit a vysvětlit Vám nové změny tak, abyste se v této oblasti lépe zorientovali a věděli kde, s kým a jak si můžete vyřídit záležitosti svého nemocenského pojištění. Abyste měli informace například o tom, za jakých podmínek dostanete náhradu mzdy nebo nemocenské, co je to ošetřovné a kdy se vyplácí, či kdo podle nové právní úpravy kontroluje režim dočasně práceneschopného pojištěnce.

Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: