Příručky ke stažení

Tyto příručky zde naleznete v plném znění ke stažení, přečtení či vytištění (klikněte na nadpis příručky).

Nenalezli jste příručku k hledanému tématu? V sekci Publikace naleznete nejen mnoho tematicky zaměřených knih na seniorskou problematiku, léčbu deprese a péči o dlouhodobě nemocné osoby, ale také kvalitní četbu pro relax a potěšení pečujících osob.

Lidé, kteří se nevzdali

kol
Skoro každý z nás se v životě dostane do situace, kdy hledá práci. Pokud jste mladí, vzdělaní, s praxí a bez závazků, nemusí to představovat problém. Jenže to je ideální situace, která má do reality často daleko. Nízká kvalifikace, předdůchodový věk, nezaopatřené děti či hendikep – to vše úspěšnost na trhu práce velmi snižuje. Evropský sociální fond se těmto znevýhodněným skupinám snaží pomáhat. A že se to daří, dokazuje právě tato publikace. Najdete v ní dvacet pět příběhů konkrétních lidí z celé České republiky, kterým se změnil život k lepšímu. Projekty financované z Evropského sociálního fondu pomohly najít zaměstnání absolventům, lidem se záznamem v trestním rejstříku, osobám s fyzickým i duševním postižením či lidem s nízkým vzděláním. Příběhy Aleny, Marie, Václava a dalších mají jedno společné: získat pravidelný příjem se na začátku zdálo nemožné. Přesto se ale nevzdali a využili nabídnutou pomoc. Snad vás inspirují k tomu se
podobných projektů aktivně zúčastnit.

MPSV, 2015

Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: