Příručky ke stažení

Tyto příručky zde naleznete v plném znění ke stažení, přečtení či vytištění (klikněte na nadpis příručky).

Nenalezli jste příručku k hledanému tématu? V sekci Publikace naleznete nejen mnoho tematicky zaměřených knih na seniorskou problematiku, léčbu deprese a péči o dlouhodobě nemocné osoby, ale také kvalitní četbu pro relax a potěšení pečujících osob.

Bedekr aktivního stárnutí

kol.
Cílem projektu FRAM je zvýšit povědomí o problematice aktivního stárnutí a účast klíčových zainteresovaných subjektů ve vytváření politik v oblasti aktivního stárnutí.
Cíl projektu FRAM
Hlavním cílem projektu je podpořit kvalitu, udržitelnost, dostupnost a efektivitu výdajů na služby zajišťující zdravotní, sociální a dlouhodobou péči.
Projekt chce tohoto cíle dosáhnout skrze navržení nových pravidel a postupů, které by podpořily tzv. aktivní, zdravé a důstojné stárnutí v České republice.
Cílem projektu je nashromáždit statistická data o stárnoucí populaci a jejích zranitelných skupinách a data o současné situaci v poskytování služeb zdravotní a dlouhodobé péče v České republice.

Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: