Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


ZTP/P

8.6.2021 | Jiří

Dobrý den, jsem držitelem průkazu ZTP/P. Na průkazce mám platnost do roku 16.04.2025. Letos při podávání daňového přiznání jsme v účtárně zjistili, že jsem měl rozhodnutí o ZTP/P do listopadu2017. Kontaktoval jsem Příslušný úřad práce. Táhne se to od konce ledna. Proběhlo normální šetření přes posudkového lékaře a dostal jsem rozhodnutí ZTP. Ovšem pracovní úřad mi ho dal spětně od roku 2017. Rozhodnutí jsem si převzal 3.6.2021. Problém budu mít podle paní účetní s vracením odečtu daně? Chtěl bych se zeptat jak mám pokračovat a zde mi můžou dát zpětně ZTP, když jsem je upozornil já a chyba proběhla na úřadě při vydávání nového průkazu v roce 2015. Děkuji za odpověď

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: