Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Zřízení živnosti

15.4.2012 | Martina

Dobrý den,chtěla bych si zřídit živnost na péči o seniory,mám kurz pro nižší zdrav.personál a 12 let pracuji na odd.dlouhodobě nemocných.Můžete mě prosím poradit,jak bych měla postupovat?Předem děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.Uherková.

Z dotazu nevyplývá, co vlastně chcete zřídit, zde terénní službu, denní centrum atd... Nejvhodnějším poradcem by byla zřejmě Českou asociace pečovatelské služby v Řepích, Bendova 1121/5, Praha 6, e-mail: cszs@iol.cz, tel. 731 078 693


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: