Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


zpouštěč st.demence

16.1.2012 | LENKA Švecová

Jsou známe případy kdy velký stres šok(napadení) mohlo zpustit st.demenci,nebo stav který zatím nebyl vůbec poznat se radykálně projevil?Maminka 65let zatím probýhají vyšetření.Děkuji

Stres může demaskovat projevy demence, či urychlit její projevy. Velmi často se příznaky manifestuji u žen po úmrtí partnera, který o projevech demence dříve nemluvil.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: