Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


zmnena opatrovnika

5.3.2013 | JIRI KLUKAN

Prosim o radu jak na zmnenu opatrovnika ma byvala zena t.c. pl dobrany kde ji opatrovnik drzi a ma jiv umyslu umistit do usp sou na nase zadosti nareaguje ma zato ze nejsou duvody pro zmnenu co s tim prosim a jak nato zena by rada byla doma se svou rodinou dekuji

Situace bude zřejmě složitější. Opatrovník těžko může někoho držet v léčebně, spíše psychický stav vaší bývalé ženy není stabilizovaný, k této problematice se vyjádří ošetřující lékař. K dalšímu umístění pak opatrovník, z vašeho dotazu není jasné jaké jsou vztahy mezi rodinnými příslušníky, zda je možný a reálný návrat do domácí péče. V případě, že byste měl opodstatněné obavy z nekalých praktik, šikany, oznámíte situaci policii, případně soudu.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: