Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Změna péče o osobu blízkou

5.8.2022 | Tomáš

Dobrý den, potřeboval bych poradit,moje tchýně má 3stupen ,nini o ni pečuje moje bývalá manželka ale žijeme spolu, chtěla by jít do práce a že bych o ní pečoval já mám ozz ,ale nějaká pracovnice ji řekla ať to nedělá že je to složité a že by to šlo přes soud a že by jí dali spět 1stupen, tak bychom rádi věděli jestli je to tak nebo jinak předem moc děkuji za odpověď Kocourek

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!! TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: