Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


změna opatrovnika určeného soudem

8.8.2017 | Hanka

Syn má soudem určeného opatrování není s ním spokojen.omezuje syna ve styku s jinými lidmi, nedovolí přístup k netu.prosím o radu jak požádat o změnu opatrování.řešila jsem to s policií ta to odložila nevyřešil ani nový elektrický vozík bez ktere se syn nikam nedostane.brání mi jako matce ve styku se synem.Děkuji za odpověď

Se žádostí se obrátíte na soud, dle místa trvalého bydliště syna, kde byl opatrovník určený. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: